Аквафитнес і аеробіка - Наука Спорт - це здоров'я Вашої сім'ї: дитячий і дорослий басейни, відкриті та закриті тенісні корти, зали і тренажери.

Перейти до контакту

Головне меню:

Аквафитнес і аеробіка

Рекомендовані вправи:
Aqua Noodles. Програма для початківців. Урок спрямований на освоєння водного середовища, вивчення базових елементів і постановка правильного дихання у воді. Навантаження низької інтенсивності, обладнання noodles.

Aqua Gym. Урок містить як аеробне, так і силове навантаження. Заняття направлено на опрацювання всіх груп м'язів, поліпшення фізичної форми і розвиток витривалості. Використовується додаткове обладнання.

Aqua Legs. Вправи для тренування м'язів ніг і сідниць з різним обладнанням.

Aqua Box. Урок побудований на поєднання елементів боксу та класичної аква-аеробіки. Заряд позитивних емоцій для тих, хто любить бойові мистецтва.
Аквааеробіка - це ефективне тренування в воді на зміцнення всіх груп м'язів і особливо м'язів черевного преса і спини. Один з найбільш жироспалюючих видів навантаження і ефективних засобів у боротьбі з целюлітом. Ці заняття корисні молодим і спортивним, літнім і майбутнім матерям, при варикозному розширенні вен, при надмірній вазі і тим, хто хоче відновитися після травм.

У фітнес центрі Наука Спорт є уроки аквааеробіки для будь-якого рівня підготовки. Одягніть рукавички, або візьміть гантелі і в воду! Ви любите бігати? Немає проблем. Одягніть спеціальні черевики, які дають можливість імітувати різні техніки бігу. Втомилися? Візьміть «noodles» (гнучкі палиці) - прекрасне навантаження для рук, відмінні вправи на координацію. Хочете скинути негативні емоції, агресію? Швидко в воду - інструктор аква аеробіки вже Вас чекає. Є урок для майбутніх мам (аквааеробіка для вагітних), є танці у воді, є ... все!
Завдяки специфічним властивостям водного середовища аквааеробіка в басейні має не тільки високу ефективність, але і мало протипоказань!!!

Аквафітнес щадить наші суглоби і тренує судини. Оскільки в воді ми не відчуваємо свою вагу, то зменшується навантаження на суглоби, що дозволяє тренуватися людям з надмірною вагою. Щільність води знімає негативний вплив на судини і вени. Стабілізується тиск, тому що кров рівномірно поширюється по тілу. Завдяки тому, що вода обтікає тіло, натискає на нього з усіх боків, відбувається тренування судин, що показано гіпотонікам, метеопатам (залежних від погоди людям).

Ще вправи у воді зміцнюють поперек і паравертебральний корсет (групу дрібних м'язів, що огортають хребет), що дуже корисно для людей з остеохондрозом, сколіозом, навіть з хребетної грижею. Вода в басейні повинна бути 29 градусів, тобто застудитися не можна. Але і перегрітися, як в тренажерному залі, теж неможливо. Через нормальний теплообмін між водним середовищем і організмом аквааеробіці притаманний ефект загартовування. Не кажучи вже про схуднення і позбавлення від целюліту: за десять занять можна втратити два сантиметри в талії і в стегнах.
 
Назад до змісту | Назад до головного меню